Recent Posts

1 Ağustos 2010 Pazar

altay 2010 - 2011 transferler

elalem yapar da biz yapamayız mı arkadaş.. işte büyük altay'ın 2010 2011 sezonu transferleri. gelenler gidenler.. şimdilik tabi.. ful inceleme.. tekmili birden.. oh bebek


GELENLER:
Selçuk Hızarcı (Ispartaspor),

Cenk Tekelioğlu (Bucaspor), altay'ın kaleci derdine bir son vereceğini umduğumuz kaleci.. bucaspor kümeleri bir bir atlarken kalede bu duruyordu. şahsen ben gökhan'ın geri gelmesini isterdim ama cenk de süper transfer.

Hasan Engin Ekler (Konya Şekerspor),

Tayfun Seven (Kartalspor), bilmeyenler için şu entry'e uzanalım: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=19620970

Emrah Umut (Sarıyer), karşıyakadan, galatasaray'a geçmiş orada yarım sezon oynadıktan sonra gerisin geriye gelmiş 82'li bir sağ bek.. gelecegin yildizi diye tasvir ediliyordu zamanında.. umarım akıllanmıştır ve altay'ın son fırsatı olduğunu kavrar..

Wasswa (Karabükspor) altay'ın en çok ihtiyacı olan bölgeye, orta sahaya en süper transfer..
`Parfait Mandanda`. kaleciymiş bu arkadaş. 3 hafta izlenmiş. garip bir transfer. cenk varken forma bulacağını sanmıyorum. sınırlı yabancı hakkın var niye kaleciye harcıyorsun ki? muhakkak bedava veya kelepirdir.. kendisinin fransa u21 ve demokratik kongo milli takimi tecrübeleri var. henüz 20 yaşında (gerçi 3 koyuyoruz zenci oyunculara) muhtemelen reserv ligde geçirecektir bu sezonu..

GİDENLER:
Musa Cağıran (Galatasaray), (altay için büyük bir kayıptır)

Tiago (Kontratı Bitti), Kontratı bitince karşıyaka gizliden türkiyeye getirdi ve masaya oturttu. son sezonda 2-3 maçta fevri patlamalar dışında hiç bir halt yapamadı. adanaspor maçında gördüğü kırmızı kart sanırım dönüm noktası oldu. eğer konyaspor maçında oynasaydı, ve iyi de oynasaydı (ki tvlere oynuyor) bugun karşıyaka yerine daha büyük bir klupteydi.

Onur Nasuhoğulları (Giresunspor), (yiğitcanla birlikte iyiydiler aslında)

Şehmuz Özer (Mersin İdman Yurdu) (poziyonlara poposu yarım dakika sonra girdi son sezonda)

Teknik Direktor: Ercan Ertemçöz (pek umutlu değilim. umarım fuat yaman'ı aratmaz.. ama oyuncu seçimleri konusunda şu anda pek başarılı)

Daha Fazlası...